MÖBLER / Bord / Etagebord 13486247
nr 1348 6247
Etagebord
med låda, Sent 1800-tal, mahogny. Bredd: 42, djup: 32 cm, höjd: 71 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
600 kr
måndag 21 september 2020
kl 20:57:47
300 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
500 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
500 kr (Budbetjänt)